INFOLINIA: 883 94 94 94

Skuteczna Antykoncepcja z AFRODYTA Testerem Owulacyjnym / Testem Owulacyjnym ze śliny

  • Skuteczność 98%
  • Bez skutków ubocznych
  • Zawsze i Wszędzie do zastosowania

 

 
Specjalnie skonstruowany mini mikroskop znany jako AFRODYTA Tester Owulacyjny / Test Owulacyjny ze śliny pomaga w określeniu dni niepłodnych.
 
Każda kobieta może teraz łatwo sprawdzić swoje dni płodne oraz dni niepłodne w każdej chwili i w każdym miejscu bez wykresów temperatury czy próbki moczu, ale na podstawie TYLKO paru kropel śliny. Ślina jest najbardziej dostępnym i najłatwiejszym do uzyskania płynem ustrojowym.
Niepotrzebne skomplikowane testy na krew czy mocz. Struktura „paproci” pojawia się 3-4 dni przed owulacją i zanika 2-3 dni po owulacji. Zaobserwowano, że w czasie dni płodnych, ślina przypomina „paproć”, natomiast w ciągu dni niepłodnych można zobaczyć jedynie bezkształtne punktowe struktury.
 
Część optyczna AFRODYTA Testeru Owulacyjnego / Testu Owulacyjnego ze śliny powiększa 68X twoją próbkę śliny (lub śluzu szyjkowego). Porównując obraz jaki widzisz w mikroskopie z trzema obrazkami poniżej możesz określić swoją hormonalną aktywność i czy jesteś w swojej fazie płodnej, przejściowej lub niepłodnej
 
 

Interpretacja odczytu obrazu w AFRODYTA Testerze Owulacyjnym /
Tescie Owulacyjnym ze śliny

AFRODYTA Tester Owulacyjny / Test Owulacyjny ze śliny  jest urządzeniem do samodzielnego stosowania.
Bardzo ważne: porównaj obraz, który widzisz w mikroskopie z tym poniżej

OBRAZ A:
Nie ma możliwości poczęcia dziecka
OBRAZ B:
Poczęcie dziecka możliwe jedynie w ciągu dni przedowulacyjnych, ale  tylko w 20-30%
OBRAZ C:
Duże prawdopodobieństwo poczęcia dziecka
OKRES NIEPŁODNY /
NIEOWULACYJNY
Bezkształtna punktowa struktura
1 – 3 DNI PRZED I PO OKRESIE PŁODNYM / OWULACJI (OKRES PRZEJŚCIOWY)
Małe uporządkowane struktury przypominające paproć wśród bezkształtnych punktowych struktur
OKRES PŁODNY / OWULACYJNY
Struktury przypominające paproć zakrywają część lub całe pole pomiarowe

OKRES NIEPŁODNY:

Podczas twojego cyklu, kiedy nie ma owulacji nie zobaczysz uporządkowanych struktur. To, co możesz zobaczyć, to przypadkowe bardzo małe czarne plamki i trochę śladów po wyschniętej ślinie na żółtym tle.
 

OKRES PRZEJŚCIOWY:

FAZA 1:

W miarę jak zbliżasz się do początku swojego okresu owulacyjnego (od 1 do 3 dni przed), zobaczysz krótkie linie grubości włosa. Może być kilka lub niewiele tych struktur przypominających włos. Ilość nie jest tak ważna jak ich sama obecność. To oznacza, że owulacja może wystąpić w każdej chwili w przeciągu 1- 3 dni. Doradzamy w tym czasie używanie mini mikroskopu AFRODYTA co najmniej dwa razy dziennie.

FAZA 2:

W tej fazie widzisz, że krótkie linie stały się dłuższe i zaczynają przybierać kształt rzęsy/paproć: niektóre struktury przypominające włos rozdwajają się i mnożą. Oznacza to, że właśnie nastąpił początek owulacji. Doradzamy w tym czasie używanie mini mikroskopu AFRODYTA co najmniej dwa razy dziennie.

OKRES PŁODNY:

Na tym etapie widzisz na żółtym tle tak jakby rzęsę- struktury przypominające włos występują w większej ilości i nakładają się na siebie. Tak jest, ponieważ sól w twoim organizmie ze względu na zwiększony poziom estrogenów krystalizuje się i formuje struktury znane jako „paproć lub „krystalizacja. Struktury te mogą przybierać też inne kształty, tj.: żyłki liścia, płatki śniegu, pajęczą sieć a nawet mrozu na szybie okiennej. Oznacza to, że owulacja właśnie ma miejsce i jesteś obecnie w najbardziej płodnym okresie w swoim cyklu miesiączkowym.


UWAGA: Na jakość próbki śliny może mieć wpływ palenie, alkohol i spożywanie posiłków. Dlatego zaleca się użycie śliny do testu co najmniej godzinę po wykonaniu powyższych czynności. Alternatywą może być użycie śluzu szyjkowego.

Proszę pamiętać, że cykle menstruacyjne mogą się od siebie diametralnie różnić. Nie jest niczym nieprawidłowym mieć owulację w: 21, 25 czy 30 dniu cyklu. Nieregularne cykle miesiączkowe często spotykane.

MINI MIKROSKOP AFRODYTA PRZEZNACZONY JEST DO POMOCY W OKREŚLENIU DNI OWULACJI / PŁODNYCH ORAZ NIEPŁODNYCH. PRODUCENT I/LUB DYSTRYBUTOR NIE JEST ODPOWIEDZIALNY ZA ŻADNE STRATY LUB SZKODY WYNIKAJĄCE Z NIEPRAWIDŁOWEJ INTERPRETACJI WYNIKÓW TESTU.Skuteczność antykoncepcyjna AFRODYTA Testeru Owulacyjnego /
Testu Owulacyjnego ze śliny 98%

Skuteczność AFRODYTA Testeru Owulacyjnego / Testu Owulacyjnego ze śliny , jeśli stosowany w celu uniknięcia zajścia w nieplanowaną ciążę, wynosi 98% - co zostało potwierdzone w szczegółowych badaniach klinicznych przeprowadzonych przez Uniwersytet „La Sapienza” w Rzymie, gdzie zastosowano nasz Tester Owulacyjny / Test Owulacyjny ze śliny.

Oznacza to, że nasz Tester Owulacyjny / Test Owulacyjny jest o wiele bardziej wiarygodny od prawie wszystkich innych dostępnych standardowych środków i metod antykoncepcyjnych:
Prezerwatywa 92% - Wkładka wewnątrzmaciczna 90% - Kapturek domaciczny 85% - Metoda termiczna 80% - Metoda kalendarzykowa 60%.
Jedynie antykoncepcja doustna (pigułka antykoncepcyjna) jest skuteczniejsza i wynosi prawie 99%, jednak często powoduje poważne oraz uciążliwe skutki uboczne: może przyczynić się do raka szyjki macicy, zatrzymuje wodę w organizmie, zapalenia pochwy, wzrost ciśnienia krwi, migrenę, stany depresyjne, spadek libido.  

SONDA
Czy uważasz że Afrodyta Tester Owulacyjny na ¶linę to wiarygodna metoda antykoncepcyjna?

Tak
Nie
Nie wiem