INFOLINIA: 883 94 94 94

Czy AFRODYTA Tester Owulacyjny / Test Owulacyjny ze śliny jest dla mnie

 

CZY CHCESZ SAMA KONTROLOWAĆ, PLANOWAĆ I MIEĆ WPŁYW NA SWOJE ŻYCIE INTYMNE?
 
Z AFRODYTA Testerem Owulacyjnym / Testem Owulacyjnym ze śliny jest to możliwe:

 
- znając swoje dni płodne / owulacji  oraz dni niepłodne możesz optymalnie wykorzystać swoje najbardziej efektywne dni do poczęcia dziecka  lub uniknąć zajścia w nieplanowaną ciążę

 
Co to jest AFRODYTA Tester Owulacyjny / Test Owulacyjny ze śliny ?

AFRODYTA Tester Owulacyjny / Test Owulacyjny ze śliny  jest przyrządem diagnostyczno-medycznym, który pomaga kobietom samodzielnie określić dni płodne i niepłodne podczas cyklu miesięcznego.
 
Każda kobieta może teraz łatwo sprawdzić swój okres płodny oraz niepłodny w każdej chwili i w każdym miejscu. Niepotrzebne skomplikowane wykresy temperatury, testy na krew czy mocz. AFRODYTA Tester Owulacyjny / Test Owulacyjny ze śliny wykorzystuje ślinę, która jest najbardziej dostępnym i najłatwiejszym do uzyskania płynem ustrojowym.
 

Jak działa AFRODYTA Tester Owulacyjny / Test Owulacyjny ze śliny ?

Część optyczna AFRODYTA Testeru Owulacyjnego / Testu Owulacyjnego ze śliny powiększa 68X twoją próbkę śliny (lub śluzu szyjkowego). Porównując obraz jaki widzisz w mikroskopie z trzema obrazkami z instrukcji (patrz część Jak używać AFRODYTA Testeru Owulacyjnego ) możesz określić swoją hormonalną aktywność i czy jesteś w swojej fazie płodnej, przejściowej lub niepłodnej.Dlaczego POWINNAM używać AFRODYTA Testeru Owulacyjnego /
Testu Owulacyjnego ze śliny
?

 • Ty DECYDUJESZ: planowanie rodziny czy antykoncepcja: na podstawie tylko paru kropel śliny (lub śluzu szyjkowego) pokazuje czy jesteś w swojej fazie płodnej, fazie przejściowej czy fazie niepłodnej.

 • Jest SZYBKI: AFRODYTA Tester Owulacyjny / Test Owulacyjny ze śliny potrzebuje tylko 5 minut przerwy na wyschnięcie próbki śliny (lub śluzu szyjkowego). Po wyschnięciu patrzysz na próbkę przez soczewkę i od razu masz wynik.

 • Jest CZYSTY I ŁATWY w użyciu: „Bez brudnych testów na mocz to jest jego zaletą. Nie wymaga dłuższych obserwacji jak inne testery.

 • Jest POUCZAJĄCY: Przez obserwację rezultatów każdego dnia poznajesz swoją płodność i niuanse swojego cyklu miesiączkowego. Przez cały czas będziesz mieć ogólne spojrzenie na przebieg swojego cyklu miesiączkowego. Obserwuj rezultaty codziennie nawet poza dniami owulacji.

 • Jest dobry DLA KOBIET mających NIEREGULARNE cykle: W przeciwieństwie do innych testerów, które odczytują wysoki i niski poziom hormonu LH (zwykły test potrzebuje wyraźnego skoku hormonu luteinizujacego LH),  AFRODYTA Tester Owulacyjny / Test Owulacyjny ze śliny pozwala kobietom z nieregularnymi cyklami zaobserwować swoje wahania estrogenu.

 • Jest DOKŁADNY: 98% dokładności dowiedzione w badaniach klinicznych, ale z następującymi zaleceniami (nie jeść, nie pić, nie palić i nie myć zębów przed pobraniem próbki śliny).

 • SZYBKO wykrywa OWULACJĘ: Sygnalizuje wystąpienie owulacji na 72 godziny przed jej pojawieniem się. Czas ten jest wystarczający do zaplanowania zachowań seksualnych.

 • Jest WYGODNY i DYSKRETNY: Możesz używać AFRODYTA Testeru Owulacyjnego / Testu Owulacyjnego ze śliny wszędzie, o każdej porze i każdy pomyśli, że patrzysz na tubkę od szminki.

 • Jest PRZYSTĘPNY cenowo: Porównując z wydatkiem na testy owulacyjne, AFRODYTA Tester Owulacyjny / Test Owulacyjny ze śliny jest bardzo efektywną sposobem przewidywania dni płodnych.

 
AFRODYTA Tester Owulacyjny / Test Owulacyjny ze śliny nie jest odpowiedni dla:

 • Kobiet w zaawansowanej menopauzie
 • Kobiet używających tabletek hormonalnych lub przechodzących terapię hormonalną
 • Kobiet, które w ciągu ostatnich dwóch miesięcy były w ciąży
 • Kobiet przyjmujących tabletki na zwiększenie płodności. Takie kobiety nie powinny używać AFRODYTA Testeru Owulacyjnego / Testu Owulacyjnego ze śliny , ponieważ takie tabletki zwiększają poziom hormonów, które mogą wskazywać błędny wynik.