INFOLINIA: 883 94 94 94

Sylwia z Łańcuta
Najpierw myślałam, że się nadziałam  bo cały czas widziałam to samotakie małe kropki, co mnie zdenerwowało. Ale w końcu pomyślałam, że  to niemożliwe i wyjęłam tzw. soczewkę i dokładnie wyczyściłam tak aby nie było żadnych smug itd. Okazało się, że teraz wszystko działało jak należy, tzn. zobaczyłam maleńkie wzorki jakby włosa  tak jak w instrukcji. A już miałam skorzystać z waszej gwarancji satysfakcji. Jednak gratuluję  produktu, bo działa i jest w miarę tani. Teraz nawet czasami używam go 2 x dziennie aby upewnić się czy mam jajeczkowanie czy nie, kiedy planuje wieczorem spotkanie z moim chłopakiem :)
 
                                                                                       
                                                                                                                                                                         

Iwona z Wrocławia

Spodobał mi sie kształt szminki. Nikt nie wie, kiedy go stosuję.
Łatwy w użyciu. Ale ważne aby pamiętać, że to działa jak mikroskop i trzeba przyłożyć oko bezpośrednio do soczewki i dostosować ostrość.  
 
 
Renata z Leszna
Dobry produkt, choć na początku widziałam niewyraźny obraz, którego nie mogłam porównać z obrazkami w instrukcji. Nie widziałam wyraźnych „paproci”.  Ale okazało się po pewnym czasie, że to była moja winabrak wprawypo prostu nie miałam jeszcze owulacji. Także dziewczyny, radzę najpierw trochę cierpliwości aby nauczyć się odczytywać to co widzicie.
 

Kasia z Grudziądza
Kupiłam Tester Afrodyta aby zajść w ciążę. Generalnie potwierdzam, że bardzo łatwy w obsłudze i bardzo wyraźnie wszystko widać. Rzeczywiście wystarczy tylko 5 minut aby zobaczyć wynik, trzeba tylko uważać aby nie przedobrzyć z ilością śliny. I trzeba pamiętać, że po włożeniu  z powrotem soczewki, trzeba nacisnąć mały guzik od spoduświatełko aby podświetlić obrazwtedy wszystko wyraźnie widać jak pod mikroskopem. Na początku podchodziłam do tego z rezerwą, ale jak pojawił się obraz przypominający paproć , to zmieniałam zdanie. Działa. I po dwóch próbach udało mi się zajść w ciążę
 
 
Marzena z Ostrołęki
Super. W końcu coś dla takich jak ja. Nie mogę brać hormonów. Mam też problem z nieregularnymi cyklami także trudno mi określić kiedy mam jajeczkowanie a nie chcę zajść w ciążę. Używam testeru Afrodyta od jakiś 3 miesięcy i na razie działa bezbłędnie. Polecam.